INFOJANSSENBIOMAKHEBEGABINETSPRZEDAŻ
Jako przedstawiciel regionalny firmy Janssen Cosmeceutical proponujemy Państwu zapoznać się z nastepującymi seriami kosmetyków:
Opus Belle - nowość!
Opus Est - nowość!
Ultime Secrets
Sensitive Secrets
Pure Secrets
Mixed Secrets
Supreme Secrets
White Secrets
Body Secrets
     Firma Future System jest jedy- nym przedstawicielem handlowym firmy Janssen Cosmeceutica Care w regionie województwa łódzkiego. Działamy na rynku od 1999 roku oferując Państwu produkty marki Janssen przeznaczone dla klientów detalicznych jak również produkty skierowane do profesjonalnych zastosowań w gabinetach kosmetycznych.
     Firma Janssen Cosmeceutical Care została założona w 1990 r. przez Pana Waltera Janssena. Walter Janssen zajmował się bran- żą kosmetyczną od 1975 r. w renomowanych i ekskluzywnych firmach. Może w ten sposób wprowadzić swoją wszechstronną, wyczerpującą wiedzę i wieloletnią praktykę w swoim przedsiębiorstwie. Firma specjalizuje się w pro- dukcji ekskluzywnych kosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała.
     Oferując preparaty najwyższej jakości do pielęgnacji skóry, sta- rannie traktując potrzeby i indywi- dualny dobór zestawów kosmety- cznych dla jednostkowego klienta stawia firmę Janssen Cosmeceutical Care wśród firm ekskluzywnych i eli- tarnych.
     Jakość oferowanych preparatów i indywidualnych usług, powrót do technik manualnych, digitopunktury, shiatsu i modelażu relaksującego - to dewiza firmy.
     Tak sprecyzowane cele czynią Janssena Cosmeceutical Care firmą popularną, ale niepospolitą. Przy ścisłej współpracy z Laboratorium dr Sachena naukowcy od ponad 10 lat "ulepszają" naturę tworząc coraz doskonalsze receptury. Kosmetyczki i ich klientki bardzo szybko przekonują się o skuteczności kosmetyków, dlatego w bardzo krótkim czasie firma została zaakceptowana przez odbiorców ponad 40 krajów świata.

Powierzając profesjonalistkom blisko 100 preparatów dla każdego wieku i rodzaju cery, firma gwarantuje systematyczne dosko- nalenie umiejętności. Kosmetyki produkowane są wg między- narodowego standardu GMP tzn. przy zastosowaniu rygorów tech- nologicznych obowiązujących przy produkcji leków.
wykorzystano informacje handlowe firmy Janssen